Adresa:

Ozaljski put 4

10000 Zagreb

Mob:

097 748 6442

Trenerica Kristina

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Judo klub "Lotus" osnovan je krajem 2018. godine s ciljem razvoja i promocije judo sporta.

© 2018 Judo klub Lotus / sva prava pridržana

JUDO KLUB LOTUS Pijavišće 17h, Zagreb, OIB: 70100894334

Profectus kup samobor 26.1.2019.

1 mjesto:
Vanja Jaka Galić
Karlo Lasić
Borna Bulović
Luka Andrić
Iva Lukačić

2.mjesto
Toni Vujević

3.mjesto
Šimun Jurilj
Andrej Vujević

Moramo spomenuti još i našeg Andru Smiljanića koji je nažalost, u vrlo jakoj konkurenciji, ovaj put ostao bez medalje!

Vanja Jaka Galić proglašena je najboljom natjecateljicom u svom uzrastu!
Čestitke našim natjecateljima i veselimo se svemu onome što je pred nama
Trenerica Kristina ponosna 😊

Black Belt, Zagreb 9.2.2019.

U 12
1.mj. Bulović Borna
1.mj. Lukačić Iva
2.mj. Lepur Marija
3.mj. Zubić Filip

U14

1.mj.Lukačić Iva

2.mj. Jurilj Šimun

3.mj. Alagić Din

3.mj. Crkvenac Vita

U16

2.mj. Merćep Viktor

Vocklabruck (AUT) 3.3.2019.

U konkurenciji 8 nacija, 57 klubova, 400 natjecatelja osvojili

smo ukupno 5 medalja.

Boje našega kluba branilo je 9 hrabrih lavova.

2. mjesto osvojili su:
Filip Zubić
Borna Bulović
Luka Andrić

3. mjesto osvojili su:
Vanja Jaka Galić
Toni Vujević

Nadomak medalje ostali su Vita Crkvenac, Andrej Vujević,

Andro Smiljanić i Šimun Jurilj osvojivši 5.mjesto!

Jako smo ponosni na naše natjecatelje i s nestrpljenjem

čekamo sljedeće natjecanje!

Turopoljska frka, Velika Gorica 16.3.2019.

PH Djeca, Split 23.3.2019.

Ovaj vikend smo nastupili u Splitu na PH za uzrast djevojčica i dječaka. Nastupili smo sa 5 naših natjecatelja: Anđelić Ante, Alagić Din, Jurilj Šimun, Anđelić Lucija i Vita Crkvenac koja je ostala na 7 mj. Iako je rezultat izostao jako smo ponosni na nastupe naših natjecateljelja.

Sakura Kup, Sv. Nedelja 30.3.2019.

11 NATJECATELJA - 10 MEDALJA!

Zlato:
Bulović Borna,
Vujević Toni,

Srebro:
Andrić Luka
Jurilj Šimun,
Lukačić Iva

Bronca:
Vanja Jaka Galić,
Višak Luka,
Vujević Andrej,
Zubić Filip,
Iva Lukačić

Toni Vujević najbolji natjecatelj u svom uzrastu!

Iva je uzela medalju i u starijem uzrastu.

Čestitke i pohvale svim našim natjecateljima na odličnim borbama:-)

Kup Maksimira, Zagreb 16.3.2019.

Na današnjem natjecanju u konkurenciji 390 natjecatelja i 35 klubova

osvojili smo 5 zlata,3 srebra i 4 bronce. 
U ukupnom poretku prema HJS-u smo zauzeli 4.mjesto.

Zlato: 
Galić Vanja Jaka,
Lukačić Iva (uzela zlato i u starijem uzrastu)
Lepur Maria,
Vujević Toni,

Srebro:
Andrić Luka,
Vujević Andrej,
Vrandečić Marin,

Bronca:
Višak Luka,
Andrić Luka,
Bulović Borna,
Jurilj Šimun,

Ne smijemo zaboraviti spomenuti i ostale naše natjecatelje

koji su danas nastupali i borili se kao lavovi. 
Čestike svima, trenerica ponosna!

Memorijal D. Milatović, Pisarovina 2019.

Na današnjem turniru u Pisarovini nastupili smo sa 7 naših natjecatelja i ostvarili izvrsne rezultate.

Zlato:
Bulović Borna
Zubić Filip

Srebro:
Crkvenac Vita,
Alagić Din

Bronca:
Jurilj Šimun

Luka Višak i Una Crkvenac su ostali na domak medalje na 5 mjestu.
Čestitke svim našim natjecateljima :-)

Dugave 2019.

430 natjecatelja, 
36 klubova, 
5 nacija, 
nas 15, a
osvojenih 10 medalja...

Ono što naša djeca pokazuju na borilištima i izvan njih samo je dokaz predanog truda, rada, kako djece tako i njihove trenerice.

Zlato:
Lukačić Iva 
Vujević Toni,
Vrandečić Lovro

Srebro:
Višak Luka,
Jurilj Šimun

Bronca:
Andrić Luka,
Vujević Andrej,
Zubić Filip,
Alagić Din,
Ožegović Frane

Još ćemo spomenuti 5 hrabrih lavova kojima je falilo jako malo da se popnu na postolje: Bulović Borna, Bratec Gabrijel, Kercel Roko, Smiljanić Andro i Vrandečić Marin!

Čestitke svima!

Kup Državnosti - Samobor 2019.

osvojili smo 5 zlatnih i 5 brončanih medalja. U ekipnom poretku klubova osvojili smo 3 mjesto i donijeli 2. pehar u naš klub ove godine.

Zlato:
Lasić Karlo, 
Bulović Borna,
Vujević Toni,
Vujević Andrej,
Vrandečić Lovro

Bronca:
Galić Vanja-Jaka,
Bulović Borna,
Bratec Gabriel,
Bertić Dominik
Vujević Toni

Naš Luka Višak je ostao na 5 mjestu.
Čestitke našim natjecateljima!

Salona Open 2019.

12 NACIJA, 52 KLUBA, 650 NATJECATELJA
Nastupili smo sa 11 naših judoka i osvojii 2 zlata i 4 bronce,4 peta mjesta... 
Zlato:
Vujević Toni,
Andrić Luka

Bronca:
Lasić Karlo (uzrast U10 i U12)
Bulović Borna,
Vrandečić Marin.

5.mjesto su osvojili Bertić Dominik, Vujević Andrej, Lukačić Iva, Crkvenac Vita. 
moramo spomenuti i našeg Alagić Dina i Vrandečić Lovru koji su se izvrsno borili idali sve od sebe.

Veliko hvala #Jamnica na svakoj bočici vode, zbog vas nismo bili žedni. Jedno ogromno HVALA #SkiKlubKončar na solidarnosti, na velikodušnoj pomoći oko prijevoza, točnije donaciji kombi vozila za ovo natjecanje.
Hvala od srca <3

Rijeka 2019.

Zlato:                        Srebro:                    Bronca:
Toni Vujević,            Toni Vujević,            Lasić Karlo         
Lepur Maria            Lasić Karlo              Maria Lepur

                                                                  Jurilj Šimun

Nastupali su još:
Vrandečić Lovro i Marin, Vujević Andrej, Alagić Din, Zubić Filip, Višak Luka, Smiljanić Andro

Čestitke našim borcima na izvrsnim borbama.

Higl Open, Vinkovci 2019.

Jedva smo dočekali novu sezonu.
U Vrlo jakoj konkurenciji gdje je nastupalo 12 država i skoro 500 natjecatelja osvojili smo 3 zlata, 4 bronce i zauzeli 12. mjesto u ukupnom poretku klubova.
Samo trud i težak rad na kraju se uvijek isplati i to je najveća misao vodilja našega kluba!

 

Zlato:                                          Bronca:

Vanja Jaka Galić                       Borna Bulović,

Toni Vujević                               Luka Višak,

Luka Andrić                              Lucija Anđelić,

                                                   Din Alagić
Nadomak medalja su ostali:

Roko Kercel, Andrej Vujević, Šimun Jurilj, Fran Stjepan Vukušić - 5 mj.

a Andro Smiljanić 7mj.

Čestitke svim našim natjecateljima

Kup Una, Bihać 2019.

Na međunarodnom turniru u Bihaću, u konkurenciji 40 kluba nastupili smo sa 8 natjecatelja i osvojili 8 medalja!

Zlato:
Vanja Jaka Galić.
Luka Andrić,

Srebro:
Toni Vujević dva srebra (U10. U12)
Šimun Jurilj

Bronca:
Andro Smiljanić dvije bronce (U10, U12)
Andrej Vujević,

Nastupili su još Roko Kercel i Filip Zubić!

Čestitke našim natjecateljima!

U konkurenciji 39 klubova i 580 natjecatelja u ekipnom poretku osvojili smo 3. mjesto! 
Pojedinci su briljirali i pokazali kako se trudom, radom i predanošću treningu mogu ostvariti lijepi rezultati. Nastupili smo s 18 natjecatelja i osvojili 6 zlatnih, 4 srebrne i 4 brončane medalje.      Čestitamo i svim našim natjecateljima koji su nastupili i nažalost ovaj put ostali nadomak medalje.

Evo pojedinačnih rezultata:
U 10                                                   
1.mj. Lasić Karlo
1.mj. Bulović Borna
1.mj. Andrić Luka
2.mj. Vujević Toni
3 mj. Bratec Gabriel

Luka Andrić je proglašen najboljim

natjecateljem u svom uzrastu.

                                              

Na današnjem turniru u Velikoj Gorici nastupilo 18 judoka našega kluba.
1. mjesto

Andrić Luka, 

Lukačić Iva,

3. mjesto
Bulović Borna,

Vujević Toni,

Zubić Filip,

Anđelić Ante 

Jurilj Šimun.
Čak 6 natjecatelja je ostalo

nadomak medalje, na 5.mjestu.
Čestitke našim natjecateljima.