Profectus kup samobor 26.1.2019.

1 mjesto:
Vanja Jaka Galić
Karlo Lasić
Borna Bulović
Luka Andrić
Iva Lukačić

2.mjesto
Toni Vujević

3.mjesto
Šimun Jurilj
Andrej Vujević

Moramo spomenuti još i našeg Andru Smiljanića koji je nažalost, u vrlo jakoj konkurenciji, ovaj put ostao bez medalje!

Vanja Jaka Galić proglašena je najboljom natjecateljicom u svom uzrastu!
Čestitke našim natjecateljima i veselimo se svemu onome što je pred nama
Trenerica Kristina ponosna 😊

51109560_1120553281455194_75872628846320

Black Belt, Zagreb 9.2.2019.

VAL_0375.jpg

U 12
1.mj. Bulović Borna
1.mj. Lukačić Iva
2.mj. Lepur Marija
3.mj. Zubić Filip

U14

1.mj.Lukačić Iva

2.mj. Jurilj Šimun

3.mj. Alagić Din

3.mj. Crkvenac Vita

U16

2.mj. Merćep Viktor

7A5B4560.jpg
7A5B4367.jpg
1.jpg

Vocklabruck (AUT) 3.3.2019.

U konkurenciji 8 nacija, 57 klubova, 400 natjecatelja osvojili

smo ukupno 5 medalja.

Boje našega kluba branilo je 9 hrabrih lavova.

2. mjesto osvojili su:
Filip Zubić
Borna Bulović
Luka Andrić

3. mjesto osvojili su:
Vanja Jaka Galić
Toni Vujević

Nadomak medalje ostali su Vita Crkvenac, Andrej Vujević,

Andro Smiljanić i Šimun Jurilj osvojivši 5.mjesto!

Jako smo ponosni na naše natjecatelje i s nestrpljenjem

čekamo sljedeće natjecanje!

53464711_1144934905683698_39027656142671
53294703_1144936529016869_55916000555984
52361824_1144935025683686_89766636521741

Turopoljska frka, Velika Gorica 16.3.2019.

53779489_1151926278317894_11221160191800
54432409_1151926284984560_71116561893010
53926415_1151926758317846_87331419743133
54436319_1151926698317852_41730853754990

PH Djeca, Split 23.3.2019.

Ovaj vikend smo nastupili u Splitu na PH za uzrast djevojčica i dječaka. Nastupili smo sa 5 naših natjecatelja: Anđelić Ante, Alagić Din, Jurilj Šimun, Anđelić Lucija i Vita Crkvenac koja je ostala na 7 mj. Iako je rezultat izostao jako smo ponosni na nastupe naših natjecateljelja.

54256648_1156881721155683_30956179508376

Sakura Kup, Sv. Nedelja 30.3.2019.

11 NATJECATELJA - 10 MEDALJA!

Zlato:
Bulović Borna,
Vujević Toni,

Srebro:
Andrić Luka
Jurilj Šimun,
Lukačić Iva

Bronca:
Vanja Jaka Galić,
Višak Luka,
Vujević Andrej,
Zubić Filip,
Iva Lukačić

Toni Vujević najbolji natjecatelj u svom uzrastu!

Iva je uzela medalju i u starijem uzrastu.

Čestitke i pohvale svim našim natjecateljima na odličnim borbama:-)

7A5B5991.jpg
7A5B6020.jpg
7A5B5950.jpg
7A5B5889.jpg

Kup Maksimira, Zagreb 16.3.2019.

Na današnjem natjecanju u konkurenciji 390 natjecatelja i 35 klubova

osvojili smo 5 zlata,3 srebra i 4 bronce. 
U ukupnom poretku prema HJS-u smo zauzeli 4.mjesto.

Zlato: 
Galić Vanja Jaka,
Lukačić Iva (uzela zlato i u starijem uzrastu)
Lepur Maria,
Vujević Toni,

Srebro:
Andrić Luka,
Vujević Andrej,
Vrandečić Marin,

Bronca:
Višak Luka,
Andrić Luka,
Bulović Borna,
Jurilj Šimun,

Ne smijemo zaboraviti spomenuti i ostale naše natjecatelje

koji su danas nastupali i borili se kao lavovi. 
Čestike svima, trenerica ponosna!

IMG_6255.JPG
IMG_6319.JPG
IMG_6346.JPG
IMG_6414.JPG
IMG_6494.JPG
IMG_6311.JPG
IMG_6389.JPG

Memorijal D. Milatović, Pisarovina 2019.

Na današnjem turniru u Pisarovini nastupili smo sa 7 naših natjecatelja i ostvarili izvrsne rezultate.

Zlato:
Bulović Borna
Zubić Filip

Srebro:
Crkvenac Vita,
Alagić Din

Bronca:
Jurilj Šimun

Luka Višak i Una Crkvenac su ostali na domak medalje na 5 mjestu.
Čestitke svim našim natjecateljima :-)

58787603_1178676632309525_80695136753266
59163452_1178676645642857_74221223069289
58728067_1178676375642884_75771257138414
58460943_1178676348976220_25110323101161
59350612_1178676368976218_79329773908362
58462914_1178676525642869_75663304681618

Dugave 2019.

430 natjecatelja, 
36 klubova, 
5 nacija, 
nas 15, a
osvojenih 10 medalja...

Ono što naša djeca pokazuju na borilištima i izvan njih samo je dokaz predanog truda, rada, kako djece tako i njihove trenerice.

Zlato:
Lukačić Iva 
Vujević Toni,
Vrandečić Lovro

Srebro:
Višak Luka,
Jurilj Šimun

Bronca:
Andrić Luka,
Vujević Andrej,
Zubić Filip,
Alagić Din,
Ožegović Frane

Još ćemo spomenuti 5 hrabrih lavova kojima je falilo jako malo da se popnu na postolje: Bulović Borna, Bratec Gabrijel, Kercel Roko, Smiljanić Andro i Vrandečić Marin!

Čestitke svima!

7A5B2079.JPG
7A5B1787.JPG
7A5B2027.JPG
7A5B1945.JPG
7A5B2073.JPG
7A5B2187.JPG

Kup Državnosti - Samobor 2019.

osvojili smo 5 zlatnih i 5 brončanih medalja. U ekipnom poretku klubova osvojili smo 3 mjesto i donijeli 2. pehar u naš klub ove godine.

Zlato:
Lasić Karlo, 
Bulović Borna,
Vujević Toni,
Vujević Andrej,
Vrandečić Lovro

Bronca:
Galić Vanja-Jaka,
Bulović Borna,
Bratec Gabriel,
Bertić Dominik
Vujević Toni

Naš Luka Višak je ostao na 5 mjestu.
Čestitke našim natjecateljima!

60633000_1193168627526992_51283211318827
7A5B2202.JPG
60552642_1193170480860140_49934787438392
7A5B2239.JPG
60589813_1193170440860144_49297949573439

Salona Open 2019.

12 NACIJA, 52 KLUBA, 650 NATJECATELJA
Nastupili smo sa 11 naših judoka i osvojii 2 zlata i 4 bronce,4 peta mjesta... 
Zlato:
Vujević Toni,
Andrić Luka

Bronca:
Lasić Karlo (uzrast U10 i U12)
Bulović Borna,
Vrandečić Marin.

5.mjesto su osvojili Bertić Dominik, Vujević Andrej, Lukačić Iva, Crkvenac Vita. 
moramo spomenuti i našeg Alagić Dina i Vrandečić Lovru koji su se izvrsno borili idali sve od sebe.

Veliko hvala #Jamnica na svakoj bočici vode, zbog vas nismo bili žedni. Jedno ogromno HVALA #SkiKlubKončar na solidarnosti, na velikodušnoj pomoći oko prijevoza, točnije donaciji kombi vozila za ovo natjecanje.
Hvala od srca <3

61028603_1198236110353577_60455673570724
61261685_1198238177020037_99977290938580
61049525_1198237687020086_68209983620581
61154331_1198234573687064_71622866424708
60932803_1198238700353318_28983814604885

Rijeka 2019.

Zlato:                        Srebro:                    Bronca:
Toni Vujević,            Toni Vujević,            Lasić Karlo         
Lepur Maria            Lasić Karlo              Maria Lepur

                                                                  Jurilj Šimun

Nastupali su još:
Vrandečić Lovro i Marin, Vujević Andrej, Alagić Din, Zubić Filip, Višak Luka, Smiljanić Andro

Čestitke našim borcima na izvrsnim borbama.

121.jpg

Higl Open, Vinkovci 2019.

Jedva smo dočekali novu sezonu.
U Vrlo jakoj konkurenciji gdje je nastupalo 12 država i skoro 500 natjecatelja osvojili smo 3 zlata, 4 bronce i zauzeli 12. mjesto u ukupnom poretku klubova.
Samo trud i težak rad na kraju se uvijek isplati i to je najveća misao vodilja našega kluba!

 

Zlato:                                          Bronca:

Vanja Jaka Galić                       Borna Bulović,

Toni Vujević                               Luka Višak,

Luka Andrić                              Lucija Anđelić,

                                                   Din Alagić
Nadomak medalja su ostali:

Roko Kercel, Andrej Vujević, Šimun Jurilj, Fran Stjepan Vukušić - 5 mj.

a Andro Smiljanić 7mj.

Čestitke svim našim natjecateljima

71043127_1290805684429952_72719065644856
70921670_1290802537763600_82715962245203
71195276_1290802811096906_35908577018878
71013498_1290805027763351_73377249497270
71821178_1290804617763392_79330394273438
70453362_1290803944430126_40992240283408

Kup Una, Bihać 2019.

Na međunarodnom turniru u Bihaću, u konkurenciji 40 kluba nastupili smo sa 8 natjecatelja i osvojili 8 medalja!

Zlato:
Vanja Jaka Galić.
Luka Andrić,

Srebro:
Toni Vujević dva srebra (U10. U12)
Šimun Jurilj

Bronca:
Andro Smiljanić dvije bronce (U10, U12)
Andrej Vujević,

Nastupili su još Roko Kercel i Filip Zubić!

Čestitke našim natjecateljima!

72632773_1308855685958285_30215910799347
72649609_1308855422624978_38651785215087
72567528_1308855285958325_46112576512741
74718042_1308856082624912_62202070838793

U konkurenciji 39 klubova i 580 natjecatelja u ekipnom poretku osvojili smo 3. mjesto! 
Pojedinci su briljirali i pokazali kako se trudom, radom i predanošću treningu mogu ostvariti lijepi rezultati. Nastupili smo s 18 natjecatelja i osvojili 6 zlatnih, 4 srebrne i 4 brončane medalje.      Čestitamo i svim našim natjecateljima koji su nastupili i nažalost ovaj put ostali nadomak medalje.

Evo pojedinačnih rezultata:
U 10                                                   
1.mj. Lasić Karlo
1.mj. Bulović Borna
1.mj. Andrić Luka
2.mj. Vujević Toni
3 mj. Bratec Gabriel

Luka Andrić je proglašen najboljim

natjecateljem u svom uzrastu.

                                              

Na današnjem turniru u Velikoj Gorici nastupilo 18 judoka našega kluba.
1. mjesto

Andrić Luka, 

Lukačić Iva,

3. mjesto
Bulović Borna,

Vujević Toni,

Zubić Filip,

Anđelić Ante 

Jurilj Šimun.
Čak 6 natjecatelja je ostalo

nadomak medalje, na 5.mjestu.
Čestitke našim natjecateljima.