EOSR9454.JPG

Matea Brletić,
trener

Svoje prve korake na strunjači napravila je sa samo 6 godina u vrtiću koji je pohađala te je i danas još uvijek u judu. Matea je osvojila puno medalja i ostvarila je brojne uspjehe. Bila je stalna članica hrvatske judo reprezentacije od najmlađih uzrasta. Nositeljica je majstorskog pojasa u judu 2.DAN.

Izdvojit ćemo najbolje rezultate:

2. Mjesto na svjetskom (Sarajevo) i europskom (Sofia) ekipnom kadetskom prvenstvu 2015. god.

3. Mjesto na europskom ekipnom kadetskom prvenstvu (Vantta, Finska) 2016. godine

7. mjesto na EYOF-u 2017. godine (Gyor, Madarska)

1. Mjesto na PH za seniore (2014.,2015. i 2017. godine)

1. mjesto na PH u uzrastu  mlađih kadeta 2x , kadeta 3x , juniora 3x , mladih seniora 3x (2014. - 2018.)

Dvije godine za redom je dobitnica Nagrade Dražen Petrović kao članica najbolje ženske ekipe 2015. I 2016. godine.

2021. godine završila je program na Hrvatskom institutu za kineziologiju kao voditelj juda.

Matea trenutno studira na Učiteljskom fakultetu u Zagrebu, na smjeru rani i predškolski odgoj i obrazovanje. Trenutno je na 3. godine.

Matea je i judo sudac.

Specijalka i nadraža tehnika: ippon seoi nage i morote seoi nage.

Trenericu Mateu možete pronaći na strunjači ponedjeljkom, srijedom i petkom u terminu 17-20h.